Srdečně zveme všechny na 14. Setkání na Velkém Lopeníku, které se uskuteční v sobotu 20.7.2019

Začátek této již tradiční a širokou veřejností oblíbené společenské akce plánujeme na cca 10:45 krátkým úvodním slovem, zdravicí, přivítáním hostů z řad starostů okolních obcí z české i slovenské strany a všech návštěvníků. Zhruba v 11 hodin pak začne Mše svatá.  Na mši pak naváže zapálení vatry přátelství a bohatý kulturní program plný folkloru v podání CM Pajtáš, mužského sboru Mužáci z Korytné a heligonkářů/harmonikářů z Kopanic.  Samozřejmostí bude také možnost shlédnout vše z ptačí perspektivy z vrcholu 22 m vysoké rozhledny na Velkém Lopeníku v jejímž nejbližším okolí se bude celý program odehrávat.